Věnujte pozornost obchodu, ve kterém nakupujete

... protože ne všichni prodejci jsou autorizovaní.

 

Obchody, které prodávají hodinky mimo autorizovanou obchodní síť, jsou neautorizované. S nákupem u nich hrozí riziko, že zakoupíte plagiát, nedostanete tištěný český manuál nebo dostatečné informace o původu zboží. Zároveň se připravíte o možné výhody záruky.

Mezi neautorizované prodejce patří např. timestore.cz, i-time.cz, virtucon.cz, iHodinarstvi.cz, zaminutu.cz, zilkahodinky.cz, tiphodinky.cz, a-hodinky.cz, kralovstvihodinek.cz, hodinky.e-all.cz, exa.cz, hodinky-bmashop.cz, www.libro.cz, hodinkyprovas.cz, demus.cz.

Obchody uvedené na těchto stránkách jsou autorizované. 

Příjem oprav

Zboží lze předat osobně na adrese servisu (najdete na konci této části) nebo zaslat poštou jako cennou zásilku. Ke zboží musí být přiloženy tyto náležitosti (bez nich nemůže být oprava provedena):

  • přesný popis vady, případně požadavek na opravu a stav výrobku (úroveň opotřebení)
  • kontaktní údaje (telefon nebo email pro odsouhlasení změny oprav a ceny)
  • v případě záruční opravy také záruční list, který lze v případě zboží zakoupeného v ČR u autorizovaných prodejců nahradit dokladem o nákupu (pouze v případě, že jde o záruční opravu v rámci zákonné dvouleté záruční doby). Seznam autorizovaných prodejců najdete zde.

Upozornění: U pozáručních oprav účtujeme poplatek za diagnostiku závady ve výši 500 Kč. V případě následného provedení opravy je tento poplatek odečten z ceny opravy. Pokud je zboží zasíláno zpět poštou, účtujeme poplatek za poštovné ve výši 88 Kč.

Opravy starších modelů

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. 

Podmínky záruky

Délka a podmínky záruky jsou uvedeny v záručních listech přiložených k výrobkům. U výrobků, které byly zakoupeny v zahraničí platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s výrobkem.
Na hodinky značky BERING zakoupené v ČR u autorizovaných prodejců poskytujeme záruku 3 roky.
Záruční opravy zboží od neautorizovaných dovozců do ČR budou odmítány s odkazem na neexistující smluvní vztah mezi oficiálním dovozcem GOLDTIME a.s. a těmito dovozci.

Kde a jak nás najdete

BERING SERVICE CENTER

U Libeňského pivovaru 10  
Praha 8 - Libeň
180 00

+420 284 821 344
service@goldtime.cz

OTVÍRACÍ HODINY

Po - Pá:
8:30 - 15:30 hod.

So - Ne:
zavřeno
 

Přijímáme platební karty.