Servis

VZHLEDEM K VLÁDNÍM OPATŘENÍM Z 21. 10. 2020 BUDE SERVISNÍ STŘEDISKO AŽ DO ODVOLÁNÍ UZAVŘENO. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Provoz v nouzovém stavu

  • Lhůty pro uplatnění reklamace, které uplynuly v době uzavření se prodlužují. Uplatnit je můžete do 30 dnů po znovu otevření.
  • Lhůty pro vyřízení reklamace, které uplynuly v době nařízené karantény, se prodlužují o dobu uzavření. Vaše reklamace budou vyřízeny po znovu otevření.
  • Reklamace a placené opravy přijímáme na centrálním skladu  neomezeně - přijímáme zboží pouze poštou nebo jinou kurýrní službou. Nepřijímáme osobní návštěvy.

 

Příjem oprav

Zboží lze předat osobně na adrese servisu nebo zasílat poštou jako cennou zásilku. Ke zboží musí být přiloženy tyto náležitosti (bez nich nemůže být oprava provedena):

  • přesný popis vady, případně požadavek na opravu a stav výrobku (úroveň opotřebení)
  • kontaktní údaje (telefon nebo email pro odsouhlasení změny oprav a ceny)
  • v případě záruční opravy také záruční list, který lze v případě zboží zakoupeného v ČR u autorizovaných prodejců nahradit dokladem o nákupu (pouze v případě, že se jedná o záruční opravu v rámci zákonné dvouleté záruční doby). Seznam autorizovaných prodejců najdete zde.

Upozornění: U pozáručních oprav účtujeme poplatek za diagnostiku závady ve výši 200 Kč. V případě následného provedení opravy je tento poplatek odečten z ceny opravy. Pokud je zboží zasíláno zákazníkovi zpět poštou, účtujeme poplatek za poštovné ve výši 177 Kč.

 

OPRAVY STARŠÍCH MODELŮ

Náhradní díly na modely hodinek, u kterých byla výroba již ukončena, jsou k dispozici ještě cca 4 roky po ukončení výroby. Naše servisní středisko Vás v případě zájmu může informovat o situaci u konkrétního modelu. Pro pozáruční servis lze využít také smluvních servisních partnerů Bering.

Seznamte se podmínkami záruky

Délka a podmínky záruky jsou uvedeny v záručních listech přiložených k výrobkům. U výrobků, které byly zakoupeny v zahraničí platí záruční doba dle podmínek uvedených v Mezinárodním záručním listu, který musí být řádně vyplněn a předložen spolu s výrobkem. Na hodinky Bering zakoupené v ČR u autorizovaných prodejců poskytujeme záruku 3 roky. Záruční opravy zboží zakoupeného u neutorizovaých dovozců budou odmítány s odkazem na neexistující smluvní vztah mezi GOLDTIME a.s. a těmito dovozci.

Adresa

BERING Service Centre
U Libeňského pivovaru 10
Praha 8 - Libeň
Po - Pá: 8:30 - 15:30 hod.
So - Ne: zavřeno
Tel: +420 284 821 344
E-mail: service@goldtime.cz

Přijímáme platební karty.